Connecting

Mlodszy Kontroler Finansowy

Job Title: Mlodszy Kontroler Finansowy
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Start Date: 2018-08-12
Reference: BH-87857
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: August 13, 2018 15:18

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się recyclingiem i kompleksową gospodarką odpadami poszukujemy osoby na stanowisko:
(Młodszy) Kontroler Finansowy
Miejsce pracy:  Warszawa (Willanów)

Opis stanowiska:
  • analiza danych księgowych
  • raportowanie zarządcze
  • przygotowywanie analiz ekonomicznych i finansowych
  • doraźny udział na projektach produkcyjnych: kalkulacje cenowe, kosztowe
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu
  • udział w przygotowywaniu pakietów konsolidacyjnych dla nowych podmiotów

Wymagania:
  • kierunkowe wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excell
  • kreatywność i samodzielność
  • chęć nauki i rozwoju
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe jest mile widziane (Kontroler Finansowy), ale firma jest otwarta na kandydatów bez doświadczenia (Młodszy Kontroler Finansowy).

Oferujemy:
  • stabilną pracę w rozwijającej się branży
  • stały kontakt z językiem niemieckim
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • pakiet benefitów: dofiansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie
  • fundusz świadzeń socjlanych: wczasny pod gruszą, bony świąteczne itp.