Connecting

Projektant Instalacji Sanitarnych

Job Title: Projektant Instalacji Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-08-13
Reference: BH-87952
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: August 14, 2018 13:40

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy obiektów kubaturowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska:
  • Samodzielne wykonywanie i weryfikacja projektów z branży sieci lub instalacji sanitarnych,
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, przetargowych oraz powykonawczych branży sanitarnej w zakresie instalacji i sieci,
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Prowadzenie nadzorów autorskich.
 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku projektanta sanitarnego,
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.