Connecting

Inzynier Robót Elektrycznych (projekt infrastrukturalny)

Job Title: Inzynier Robót Elektrycznych (projekt infrastrukturalny)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-08-13
Reference: BH-87958
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: August 14, 2018 14:37

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy projektów infrastrukturalnych poszukujemy na projekt drogowy w Warszawie kandydatów na stanowisko:
Inżynier Robót Elektrycznych

Opis stanowiska:
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,
  • Odbiór robót od podwykonawców, koordynacja prac podwykonawców,
  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót,
  • Koordynacja projektowa i prawidłowy obieg dokumentacji,
  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót, wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców i wstępną analizę otrzymanych ofert, wstępne negocjacje warunków umów,
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne ,
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji drogowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programów Excel i AutoCAD
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.