Koordynator Prac Geodezyjnych / Kierownik robót geodezyjnych

Job Title: Koordynator Prac Geodezyjnych / Kierownik robót geodezyjnych
Contract Type: Permanent
Location: Bydgoszcz, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-08-16
Reference: BH-88169
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: August 17, 2018 15:39

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy projektów infrastrukturalnych poszukujemy na projekt drogi ekspresowej kandydatów na stanowisko:
Koordynator / Kierownik Prac Geodezyjnych
lokalizacja: Świecie / k.Bydgoszczy

Opis stanowiska:
- koordynacja obsługi geodezyjnej przy projekcie infrastrukturalnym,
- współpraca przy przygotowaniu przedmiarów oraz bilansu robót,
- opracowywanie dokumentacji geodezyjnej,
- koordynowanie przy przygotowaniu oraz kontrola dokumentacji ZRiD,

Wymagania stanowiskowe:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- biegłej obsługi komputera (Civil 3D, MS Project, AutoCAD),

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
- prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport;
- szansa rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji.

Możliwość bezpłatnego dojazdu pracowniczym busem z Bydgoszczy do Świecia i z powrotem.