Connecting

Projektant Konstrukcyjno budowalny

Job Title: Projektant Konstrukcyjno budowalny
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-08-22
Reference: BH-88277
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: August 23, 2018 15:04

Job Description

PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych, żelbetowych.
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych. przetargowych oraz powykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych.
  • Wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych.
  • Projektowanie 2D/3D.
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych.
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów.
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych.
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji projektowej w kontekście wymagań projektu budowlanego.
  • Prowadzenie nadzorów autorskich.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Budownictwo.
  • Uprawnienia projektowe w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm.
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych.
  • Biegła znajomość programów: AutoCAD, MS Office.
  • Kreatywność oraz umiejętność analizowania i wyciągania wniosków.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy.
Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pracę w polskiej stabilnej firmie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.