Connecting

Kontroler Finansowy

Job title: Kontroler Finansowy
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Power ,
Salary: Competitive
Reference: BH-88942
Contact Name: Weronika Swiderska
Phone Number: +48 223 074 756
Job Published: 21 days ago

Dla naszego Klienta, lidera w branży Energy poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Iława

Zakres obowiązków:

  • Forecastowanie, przygotowywanie planów i analizowanie odchyleń,
  • Pełne raportowanie kontrolingowe (cykliczne oraz ad hoc)
  • Sporządzanie sprawozdań dla zarządu i koncernu,
  • Cashflow – planowanie przepływow pieniężnych z podziałem na miesiące
  • Udział w przygotowywaniu budżetu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: finanse, ekonomia lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy jako Kontroler Finansowy – warunek konieczny
  • Doświadczenie w firmie o profilu technicznym, lub produkcyjnym – warunek konieczny
  • Znajomość programu Excel – poziom średniozaawansowany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ubezpieczenie