Connecting

Kierownik ds. Wsparcia Technicznego – urządzenia SRK

Job Title: Kierownik ds. Wsparcia Technicznego – urządzenia SRK
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-09-03
Reference: BH-89055
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: September 04, 2018 10:25

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
NES Polska dla międzynarodowej firmy technologicznej  -  lidera automatyki kolejowej prowadzi rekrutację na stanowisko:
Kierownik ds. Wsparcia Technicznego – urzadzenia SRK (Sterowanie Ruchem Kolejowym)
Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

Zakres zadań:
Wsparcie Działu Handlowego i Ofertowania w przygotowaniu i optymalizacji ofert poprzez weryfikację materiałów przetargowych oraz rozwiązań projektowych a także wsparcie działu kosztorysowania i zakupów na etapie przygotowywania oferty dla Klienta. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie brała udział w naradach technicznych/uzgodnienia oferowanych rozwiązań technicznych; koordynowała współpracę działu kosztorysowania z zespołem inżynierów i projektantów wewnątrz  organizacji; weryfikowała technicznie oferty podwykonawców i dostawców.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (transport w specjalności sterowanie ruchem w transporcie, sterowanie ruchem lub zabezpieczenie ruchu pociągów, elektrotechnika),
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji SRK w obszarze nadzoru lub wykonywania robót lub tworzenia dokumentacji projektowej,
  • Znajomość zasad kosztorysowania robót SRK,
  • Znajomość architektury systemów SRK (LCS, stacyjnych, liniowych i przejazdowych),
  • Znajomość zasad powiązania i współpracy systemów SRK pochodzących od różnych producentów,
  • Znajomość systemów SRK i komponentów stosowanych na polskim rynku przez różnych dostawców,
  • Wiedza z zakresu realizacji prac SRK z uwzględnieniem fazowań,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie SRK do projektowania i/lub kierowania robotami,
  • Mile widziana znajomość metodologii prowadzenie projektów/harmonogramowania,
  • Mile widziana znajomość systemów telekomunikacyjnych stosowanych na liniach PKP PLK,
  • Mile widziane doświadczenie praktyczne przy zabudowie/projektowaniu systemów teletechnicznych przy modernizacji linii kolejowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace na pełen etat,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.