Connecting

Administrator Kontraktu

Job title: Administrator Kontraktu
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: $10000 per annum
Reference: BH-89292
Contact Name: Marcin Bentkowski
Phone Number: 222312421
Job Published: 16 days ago

Job Description

Specjalista ds. kontraktu – budownictwo infrastrukturalne

ZADANIA:
  • odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;
  • 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • dodatek mieszkaniowy, samochód, bogaty pakiet socjalny
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem