Connecting

Junior Quantity Surveyor

Job title: Junior Quantity Surveyor
Contract Type: Permanent
Location: Częstochowa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-89325
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: nes
Job Published: 14 days ago

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy / Quantity Surveyor
Praca przy realizacji projektu drogowego

Opis stanowiska:
  • Rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców.
  • Wykonywanie obmiarów.
  • Kontrolowanie ilości materiałów dostarczanych na budowę.
  • Sporządzanie, kompletowanie i przekazywanie dokumentacji rozliczeniowej dla inżynierów projektu, zamawiającego i podwykonawców.
  • Raportowanie dotyczące rozliczeń podwykonawców.
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej oraz rozliczeniowej.
  • Współpraca z innymi działami (księgowość, dział finansowy oraz kontraktowy).

Wymagania stanowiskowe:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, infrastruktura).
  • Pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale technicznym najlepiej na kontrakcie drogowym.
  • Dobra znajomość pakietów oprogramowania: Microsoft Office, Autocad, Microsoft Project.
  • Dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
  • Mile widziana znajomość procedur FIDIC.
  • Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie) – będzie atutem.
Oferta:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim oraz angielskim.