Connecting

Kierownik Robót Kubaturowych (MOP)

Job title: Kierownik Robót Kubaturowych (MOP)
Contract Type: Permanent
Location: Częstochowa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-89320-1
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: nes
Job Published: 11 days ago

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za budowę miejsc obsługi podróżnych w ciagu drogi ekspresowej.
  • Stały nadzór nad procesem realizacji robót kubaturowych, koordynacja i podział prac.
  • Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców.
  • Monitoring kosztów budowy, rozliczanie dostawców, usługodawców i podwykonawców.
  • Prowadzenie dziennika budowy, nadzór nad dokumentacją.
  • Współpraca z Inspektorami Nadzoru Inwestorskiego.
  • Odpowiedzialność za stan BHP na placu budowy.
  • Raportowanie postępu robót.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Doświadczenie przy budowie obiektów kubaturowych.
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót.
  • Biegłej obsługi komputera (MS Project, Asta, AutoCAD).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, komunikatywność.
  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę przy dużej inwestycji drogowej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia pracy.