Connecting

Kierownik Robót Sanitarnych (projekt infrastrukturalny)

Job title: Kierownik Robót Sanitarnych (projekt infrastrukturalny)
Contract Type: Permanent
Location: Kraków, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-89458
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 10 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy projektów infrastrukturalnych - poszukujemy w lokalizacji Kraków osoby na stanowisko:
Kierownik Robót Sanitarnych

Opis stanowiska:
  • Analiza techniczna i ilościowa dokumentacji,
  • Kierowanie i nadzór nad prowadzonymi pracami,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Budowa i kontrola harmonogramów,
  • Prowadzenie czynności odbiorowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Kilkuletnie doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie projektów infrastrukturalnych w zakresie sanitarnym,
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.