Connecting

Pracownik Robót Tunelowych TBM

Job Title: Pracownik Robót Tunelowych TBM
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-09-10
Reference: BH-89471
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: September 11, 2018 11:41

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy projektów infrastrukturalnych poszukujemy na projekt kolejowy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn tunelowych TBM,
  • Prace pomocnicze,
  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe (budownictwo, mechanika)
  • Kilkuletnie doświadczenie przy pracach tunelowych (TBM)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.