Connecting

Kierownik Robót Telekomunikacyjnych

Job title: Kierownik Robót Telekomunikacyjnych
Contract Type: Permanent
Location: Suwałki, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-89474
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 11 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Kierownik Robót Telekomunikacyjnych
miejsce pracy: Suwałki

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją robót telekomunikacyjnych,
  • Nadzór nad pracą podwykonawców, delegowanie zadań.
  • Sporządzanie dokumentacji,
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Rozliczanie robót telekomunikacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami,
Wymagania:
  • Zrealizowanie co najmniej jednego zadania obejmującego budowę lub przebudowę drug i ulic,
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w branży telekomunikacyjnej.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,