Connecting

Kierownik Budowy (energetyka)

Job Title: Kierownik Budowy (energetyka)
Contract Type: Contract
Location: Ostrołęka, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-09-10
Reference: BH-89491-1
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: September 11, 2018 16:03

Dla naszego Klienta , międzynarodowej firmy z obszaru budownictwa energetycznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy (budowa bloku energetycznego)
Miejsce pracy: Ostrołęka

Zadania:
  • prowadzenie budowy bloku energetycznego w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu
  • nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji i finansowego, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót
  • dostarczanie zweryfikowanych danych do harmonogramu finansowego
  • koordynowanie prowadzonych robót; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy
  • wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań
  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, powykonawczej i jakościowej budowy
  • przekazywanie budowy do obsługi gwarancyjnej
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń
  • min 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy po stronie Generalnego Wykonawcy z obszaru energetyki
  • dobra znajomość MS Project,  MS Office, w szczególności MS Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • umiejętności negocjacyjne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • możliwości udziału w realizacji strategicznej dla regionu inwestycji energetycznej
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę w zróżnicowanym i międzynarodowym zespole
  • możliwość pracy z najlepszymi specjalistami na rynku

Aplikacje prosimy przesyłać w j. angielskim