Connecting

Specjalista ds. planowania i raportowania

Job title: Specjalista ds. planowania i raportowania
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN6000 - PLN9000 per month
Reference: BH-89026-1
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: 510 984 259
Job Published: 9 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla świetnie rozpoznawalnej firmy budowlanej, która specjalizuje się w realizacjach kontraktów budowlanych, serwisowych i montażowych w Polsce oraz zagranicą prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: o pracę
Raportuje do: Dyrektora Biura Planowania i Raportowania
Benefity: Opieka medyczna, świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe, kursy j. angielskiego, niemieckiego
Wynagrodzenie: 6000 – 9000 PLN brutto

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za realizację kontraktów budowlanych, przemysłowych, montażowych oraz serwisowych pod kątem terminowości prac, prowadzenia harmonogramów robót, monitorowania i raportowania ryzyk projektu.

Zakres zadań:

  • Tworzenie struktury podziału pracy (WBS) projektu;
  • Kalkulowanie pracochłonności zadań;
  • Równoważenie obciążenia zasobów;
  • Opracowywanie harmonogramów robót oraz harmonogramów rzeczowo finansowych;
  • Aktualizacja i raportowanie harmonogramów w oparciu m.in. o MS Project;
  • Raportowanie zgodnie z metodą wartości wypracowanej (Earned Value Method).

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Zarządzanie Projektami);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Project;
  • Znajomość metody wartości wypracowanej;
  • Znajomość zarządzania zasobami projektu;
  • Mile widziana znajomość zaawansowanych funkcji oprogramowania Navisworks;
  • Mile widziana umiejętność programowania w VBA, znajomość SQL;
  • Dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.