Connecting

Specjalista w dziale prawnym/kontraktingu

Job title: Specjalista w dziale prawnym/kontraktingu
Contract Type: Permanent
Location: Bydgoszcz, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-88246
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 7 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekty infrastrukturalne, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Świecie

Opis stanowiska:

 - Analiza umów kontraktowych,
 - Negocjacje i przygotowywanie umów,
 - Analiza przepisów prawnych obowiązujących w projekcie,
 - Wsparcie w codziennej pracy działu prawnego i kontraktowego.

Wymagania do pracy:

 - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i pisanie),
 - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (ze szczególnym uwzględnieniem korespondencji kontraktowej),
 - Ukończone studia prawnicze lub pokrewne lub student/ka ostatniego roku.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
- Prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport.

Możliwość bezpłatnego dojazdu pracowniczym busem z Bydgoszczy do Świecia i z powrotem.