Connecting

Kierownik ds. przygotowania inwestycji

Job Title: Kierownik ds. przygotowania inwestycji
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-09-17
Reference: BH-83561-1
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: September 18, 2018 15:56

Dla naszego Klienta – firmy z sektora mieszkaniowego, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DS. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI (uzyskiwanie decyzji administracyjnych)

Zakres zadań:
  • Przygotowanie projektów do realizacji, wspomaganie pracy Dyrektora Technicznego.
  • Pozyskiwanie niezbędnych warunków technicznych, uzgodnień, decyzji, pozwoleń na budowę w procesie inwestycyjnym, ścisła współpraca z urzędami w tym zakresie, projektantami (przygotowanie inwestycji, faza realizacji oraz zakończenie budowy).
  • Przygotowywanie pism, wniosków, opinii.
  • Sporządzanie oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej w procesie przygotowania inwestycji.
  • Współpraca z innymi działami oraz z kluczowymi partnerami biznesowymi.
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac, przebiegu zadań inwestycyjnych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo), prawo, architektura.
  • Znajomość procesu inwestycyjnego, postępowań administracyjnych.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie przygotowania inwestycji budowlanych do realizacji w sektorze mieszkaniowym po stronie dewelopera pod kątem uzyskiwania decyzji administracyjnych.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i powiązanych ustaw.
  • Doświadczenia w pracy z urzędami.
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu.
  • Umiejętność czytania decyzji administracyjnych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów pracowniczych.