Connecting

Projektant deskowań/szalunków

Job title: Projektant deskowań/szalunków
Contract Type: Permanent
Location: Katowice, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-90472-1
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: nes
Job Published: 15 days ago

Obecnie dla firmy budowlanej realizującej projekty w zakresie technologii deskowań/poszukujemy specjalistów na stanowisko :

Współpracuje z: Kierownikiem Technicznym

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie rysunków/projektów technicznych deskowań/szalunków wraz z wykonywaniem podstawowych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji stalowych, drewnianych (oprogramowanie AutoCAD, Autodesk).
  • Przygotowywanie ofert technicznych: wykonywanie obmiarów, przygotowanie koncepcji rozwiązań dla klientów, wykonanie tabeli ofertowej, uczestnictwo w negocjacjach techniczno-handlowych.
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, handlowym, działem operacyjnym.

Wymagania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania konstrukcji tymczasowych lub wykonawstwa (budowa mostów, tuneli, kubatury).
  • Wykształcenie wyższe budowlane (konstrukcje budowlane, specjalność mostowa) lub mechanika i budowa maszyn.
  • Znajomość oprogramowania: MS Office, AUTOCAD.
  • Umiejetność pracy w zespole.
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz system premiowy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatna opieka medyczna oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Rozwój zawodowy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, szkolenia stanowiskowe.
  • Miożliwość zdobycia uprawnień do projektowania, awansu.
  • Pełne wsparcie oraz wdrożenie w powierzone obowiązki.