Connecting

Dyrektor Oddziału

Job title: Dyrektor Oddziału
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-90759
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Phone Number: 0048 798 392 997
Job Published: 13 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału (Gospodarka odpadami)
miejsce pracy: centralna Polska

Obowiązki:
  • zdobywanie nowych rynków i kontraktów m. in. poprzez monitorowanie przetargów, przygotowanie ofert, zapewnienie koniecznych zasobów itp.
  • kierowanie działalnością operacyjną oddziału oraz nadzór nad podległymi pracownikami
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz kontakt ze kluczowymi Klientami firmy
  • współpraca z lokalnymi samorządami
  • analiza i kontrola wydajności oraz kosztów wykonywanych kontraktów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - logistyka / ochrona środowiska / zarządzanie projektami
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w branży gospodarki odpadam
  • doświadczenie w zarządzaniu logistyką oraz w obszarze przetwarzania odpadów
  • doświadczenie w pracy z Klientami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi
  • czynne prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży
  • szereg benefitów (samochód służbowy, narzędzia pracy, szkolenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy