Connecting

Koordynator Branzy Sanitarnej (energetyka)

Job title: Koordynator Branzy Sanitarnej (energetyka)
Contract Type: Contract
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-91043-1
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 8 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekt energetyczny, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Koordynator branży sanitarnej

(projekt energetyczny)
Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki:
Zarządzanie branżą sanitarną projektu EPC w Generalnym Biurze Projektowym, m.in:
  • analiza dokumentacji projektowej – koordynacja pracy zewnętrznych biur projektowych,
  • współpraca z kierownikiem budowy w celu ukończenia projektu w sposób terminowy i efektywny,
  • przygotowanie, uzgadnianie i monitorowanie budżetu,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej dla części projektu dotyczącej prac sanitarnych,
  • przygotowanie zakresu prac dla podwykonawców,
  • organizowanie materiałów i zasobów potrzebnych do ukończenia projektu,
  • zarządzanie zasobami, w tym zespołami budowlanymi, wykonawcami i kosztami projektu,
  • zatrudnianie i nadzorowanie podwykonawców i pracowników,
  • zapewnienie płynności prac poprzez planowanie pracy i tworzenie harmonogramów,
  • przygotowanie raportów postępu prac dla klientów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w branży sanitarnej,
  • co najmniej 4 lata wcześniejszego doświadczenia na stanowisku koordynatora robót sanitarnych na projekcie energetycznym / przemysłowym / oil&gas,
  • umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji projektowej, budowlanej, rysunków i specyfikacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych,
  • gotowość do sporadycznych delegacji na plac budowy (odległość ok. 250 km),
  • znajomość programów komputerowych specyficznych dla branży budowlanej w zakresie planowania i kalkulacji, Ms Office (Word, Excel), Ms Outlook, bazy danych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na zasadzie kontraktu B2B na czas projektu (około 5 lat),
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • auto służbowe.