Connecting

Quantity Surveyor

Job Title: Quantity Surveyor
Contract Type: Contract
Location: Mazowieckie, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-10-07
Reference: BH-91042-2
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: October 08, 2018 13:34

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy działającej w obszarze energetyki szukamy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista/Inżynier ds. Rozliczeń i kontroli kosztów
Miejsce pracy: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Kontrola kosztów związanych z realizacją budowy.
  • Kontrola umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym.
  • Prowadzenie ewidencji kosztów i przychodów kontraktu.
  • Rozliczanie podwykonawców.
  • Przygotowywanie Przejściowych Świadectw Płatności.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów dotyczących kontraktu.
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy.
  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z działami księgowości, finansów oraz kontraktowym.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie/ekonomiczne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – projekty energetyczne/przemysłowe – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w rozliczaniu kontraktów budowlanych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na pełen etat na podstawie własnej działalności gospodarczej – umowa kontraktowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość wzięcia udziału w realizacji ciekawego kontraktu.
  • Pakiet benefitów pracowniczych.