Connecting

Inspektor Nadzoru branzy sanitarnej (projekt energetyczny)

Job title: Inspektor Nadzoru branzy sanitarnej (projekt energetyczny)
Contract Type: Contract
Location: Mazowieckie, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-91044-1
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 8 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekt energetyczny, poszukujemy do pracy w północnej części woj. mazowieckiego Kandydata/ki na stanowisko:

Inspektor Nadzoru branży sanitarnej

(projekt energetyczny)
Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Główne obowiązki:
  • nadzorowanie prowadzonej inwestycji w zakresie branży sanitarnej,
  • kontrola zgodności realizowanych robót z dokumentacją techniczną,
  • sporządzanie sprawozdań z wykonywanych czynności,
  • udział w odbiorach zadań inwestycyjnych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży sanitarnej,
  • co najmniej 2 lata wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku na projekcie energetycznym / przemysłowym / oil&gas,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość przepisów oraz wymogów formalno-prawnych związanych z działalnością utrzymaniową sieci i instalacji sanitarnych,
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera: MS Office, AutoCAD,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w branży sanitarnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na zasadzie kontraktu B2B na czas projektu (około 5 lat),
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.