Connecting

Inzynier Budowy

Job title: Inzynier Budowy
Contract Type: Contract
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-74518
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: nes
Job Published: 23 days ago

Job Description

Inżynier Budowy

Zakres obowiązków

    • Nadzorowanie realizowanych prac w zakresie robót mostowych.

    • Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej, prowadzenie obiegu dokumentacji.

    • Sprawdzanie przedmiarów, obmiarów robót i dokumentacji projektowej.

    • Udział przy opracowaniu projektów organizacji i technologii robót.

    • Udział w przygotowywaniu dokumentów przekazywanych do Nadzoru.

    • Współpraca z Kierownictwem kontraktu, obsługa bieżących potrzeb budowy.

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne  - mile widziana specjalizacja budownictwo mostowe lub drogowe.

    • Znajomość obsługi komputera (MS Project, Asta, AutoCAD).

    • Komunikatywna znajomośś języka angielskiego.

    • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność.

    • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).

Klient oferuje:

    • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budolwanym.

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.

    • Niezbędne narzędzia.

    • Bardzo dobra atmosfera w pracy.