Connecting

Starszy Projektant Instalacji Sanitarnych

Job title: Starszy Projektant Instalacji Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-92443
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 13 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – międzynarodowego biura projektowo – inżynieryjnego poszukujemy osoby z doświadczeniem w projektach przemysłowych na stanowisko
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Inżynieria środowiska,
  • Uprawnienia projektowe w branży sanitarnej,
  • Kilkuletnie doświadczenie przy projektach w branży przemysłowej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego,
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych,
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami.
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (obejmujący prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.