Connecting

Dyrektor Techniczny - Budownictwo Infrastrukturalne

Job Title: Dyrektor Techniczny - Budownictwo Infrastrukturalne
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN12000 - PLN15000 per annum
Start Date: 2018-11-15
Reference: BH-94565
Contact Name: Marcin Bentkowski
Contact Email: marcin.bentkowski@nesgt.com
Job Published: November 15, 2018 12:39

Dla naszego Klienta, dużego Generalnego Wykonawcy w związku z wygranym projektem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

DYREKTOR TECHNICZNY – BUDOWNICTWO INFRASTRUKTURALNE
Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-  organizowanie, kierowanie i nadzorowaniem procesów na etapie projektowym (uzyskanie ZRID) oraz wykonawczym,
-  współpraca z Dyrektorem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, podwykonawcami, biurem projektowym oraz Inwestorem,
-  udział w przekazaniu dokumentacji projektowej oraz terenu budów innym podwykonawcom,
-  nadzór i kontrola zgodności robót budowlanych z wymaganiami umów, dokumentacją
   i obowiązującymi przepisami,
-  konsultowanie zagadnień technicznych z kierownictwem prowadzonych budów,
-  opiniowanie dokumentów dotyczących robót, w tym zatwierdzanie ofert na roboty i dostawy
   przedstawiane przez podwykonawców,
-  organizowanie narad technicznych zwoływanych na budowach,
-  optymalizacja projektu,
-  podejmowanie inicjatyw zmierzających do minimalizacji kosztów inwestycyjnych, wytwarzania
   oraz eliminowania strat, poprawy efektywności.

WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE:

-  wykształcenie wyższe techniczne,
-  minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach,
-  doświadczenie w pracy w biurze projektowym, jak i na budowie,
-  komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
-  wysokie umiejętności zarządcze, interpersonalne i komunikacyjne,
-  poczucie odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

-  stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt,
-  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
-  możliwość rozwoju zawodowego,
-  niezbędny pakiet narzędzi pracy.