Connecting

Dyrektor Projektu - Budownictwo Infrastrukturalne

Job title: Dyrektor Projektu - Budownictwo Infrastrukturalne
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN20000 per annum
Reference: BH-94567
Contact Name: Marcin Bentkowski
Phone Number: 222222222
Job Published: 25 days ago

Dla naszego Klienta, dużego Generalnego Wykonawcy w związku z wygranym projektem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Kontraktu – Budownictwo Infrastrukturalne

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu budowy
  • zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z Kontraktem;
  • udział w naradach tygodniowych oraz miesięcznych;
  • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami
  • redagowanie roszczeń i aktualizacja korespondencji dotyczącej roszczeń;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych o wartości min. 200 mln PLN
  • doświadczenie w projektach drogowych
  • znajomość procedur FIDIC
  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych, zawodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów;
  • niezbędne narzędzia pracy.