Connecting

Inzynier Budowy ds. Technicznych

Job title: Inzynier Budowy ds. Technicznych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-95080
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: nes
Job Published: 18 days ago

Obecnie dla naszego Klienta – firmy, która świadczy usługi z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy ds. Technicznych

Opis stanowiska:
  • Praca z dokumentacją i projektami technicznymi, przygotowywanie notatek oraz protokołów z narad.
  • Sporządzanie oraz weryfikacja przedmiarów.
  • Udział w procesie zamówień materiałów oraz usług.
  • Wsparcie Kierowników Budów.
  • Bieżące raportowanie odnośnie postępów prac i koordynacji z harmonogramem.
Wymagania stanowiskowe:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, infrastruktura).
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku preferowane na projektach infrastrukturalnych - mile widziane.
  • Dobra znajomość programów do kosztorysowania, pakietu MS Office, AutoCAD.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Prawo jazy kat. B - mile widziane.
Oferta:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.