Connecting

Quality Controller

Job title: Quality Controller
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-95138
Contact Name: Magdalena Mirkowska
Phone Number: 48 222 922 620
Job Published: 17 days ago

Job Description

Kontroler Jakości

Obowiązki i odpowiedzialności

  • Kontrola jakości dostarczanych materiałów, surowców i usług oraz wysyłanych produktów gotowych (kontrola wejść i wyjść magazynowych pod względem jakości i zgodności formalno-strukturalnej)
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej jakości
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowych produktów gotowych i półproduktów zgodnie z przyjętymi procedurami oraz sporządzanie dokumentacji w tym zakresie
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i prowadzenie dokumentacji w tym zakresie
  • Przeprowadzanie niezbędnych szkoleń z zakresu jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji do audytów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Blokowanie poszczególnym materiałów surowców lub produktów gotowych w przypadku stwierdzenia odchyleń oraz kontrolna nad usunięcie wykrytych odchyleń i zwalnianie wcześniej zablokowanych materiałów surowców lub produktów w porozumieniu z Inżynierem Jakości
  • Sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji
  • Ciągłe doskonalenie metod pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie kontroli jakości,
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu jakości,
  • Szkolenie z zakresu specyficznych wymagań klienta
  • Znajomość obsługi przyrządów, narzędzi i technik pomiarowych
  • Znajomość procedur związanych z postępowaniem z materiałem i produktem niezgodnym (procedury reklamacyjne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
  • Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod  presją czasu
  • Komunikatywność  duża kultura osobista
  • Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów (kursy językowe, szkolenia, dofinansowanie do mieszkania)
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy