Connecting

Project Manager

Job title: Project Manager
Contract Type: Permanent
Location: Słubice, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-95723
Contact Name: Magdalena Mirkowska
Phone Number: 48 222 922 620
Job Published: 9 days ago

Obowiązki i odpowiedzialności

  • Organizacja pracy na poszczególnych działach produkcyjnych umożliwiająca zachowanie terminów
  • Sporządzanie kalkulacji przed i powykonawczych poszczególnych produktów
  • Ocena pod względem technicznym i funkcjonalnym oraz dobór technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • Ocena rentowności i możliwości technicznych w zakresie nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • Planowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie nowych produktów i projektów jak również w zakresie już realizowanych
  • Sporządzanie harmonogramu, nadzór i kontrola przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów lub produktów obejmujących cały proces
  • Aktywizowanie i organizowanie współpracy wszystkich działów zakładu w zakresie tematyki dotyczącej danego działu w realizacji nowych projektów i produktów
  • Przeprowadzanie analizy procesów w zakresie zgłoszonych nieprawidłowości lub odchyleń w zakresie już istniejących projektów, procesów lub produktów
  • Stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych zamówień (bieżący przepływ informacji w zakresie realizacji zamówienia)
  • Nadzór i opracowywanie planów pracy, instrukcji stanowiskowych, zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno-organizacyjnych związanych z projektami

Preferencje – Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji produkcji, ergonomii i organizacji stanowisk pracy, przygotowywania struktur produktów, planów pracy i grup roboczych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu przepisów BHP, ergonomii pracy, systemów pomiarowych efektów pracy, struktur i grup produktowych
  • Szkolenie dla Audytorów Wewnętrznych
  • Szkolenia z zakresu FMEA, APQP, PPAP
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod  presją czasu
  • Komunikatywność  duża kultura osobista
  • Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów (kursy językowe, szkolenia, dofinansowanie do mieszkania)
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy