Connecting

Geotechnik

Job Title: Geotechnik
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-12-20
Reference: BH-96544
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: December 20, 2018 12:00

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży budowlanej (kolejnictwo) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier / Geotechnik

Zakres obowiązków:
  • Praca w zespole projektowym przy inwestycji kolejowej.
  • Nadzór nad badami gruntu dla celów projektowania i wykonawstwa budowli ziemnych i podziemnych oraz fundamentów budynków i nawierzchni drogowych.
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych proponowanych przez zewnętrznego projektanta.
  • Wykonywanie obliczeń nośności podłoża, projektowanie.
  • Przygotowywanie dokumentacji geotechnicznej na podstawie badań w terenie.
  • Pomoc w przygotowaniu specyfikacji technicznych.
  • Wykonywanie specjalistycznych robót geotechnicznych.
  • Ścisła współpraca z kierownikiem technicznym, podwykonawcami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, geotechnika, infrastruktura).
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie geotechnicznej, budowlanej, projektowej lub geologicznej w zakresie budowy lub przebudowy infrastruktury kolejowej lub linii metra lub drogi, związane z budową tunelu.
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania bez ograniczeń.
  • Doświadczenie w konstrukcjach podziemnych.
  • Znajomość zagadnień technicznych w zakresie określania parametrów technicznych.
  • Znajomość programów (MS Office, AutoCAD, Revitt, Plaxis, Robot lub Civil 3D).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność.
Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budowlanym.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia.
  • Dostęp do benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport).
Informumy, że skontaktujemy się z ranymi kandydatami.