Connecting

Internal Auditor

Job Title: Internal Auditor
Contract Type: Permanent
Location: Poznań, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-01-28
Reference: BH-98422
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: January 28, 2019 12:55

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta – Generalnego wykonawcy projektów infrastrukturalnych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Audytor Wewnętrzny
miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:
Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się zadaniami audytowymi wewnątrz firmy w zakresie zależnym od kompetencji a następnie prowadziła działania korygujące.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, zarządzanie, prawo, budownictwo, informatyka),
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie (preferowane doświadczenie w firmie budowlanej),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • gotowość do okazjonalnych podróży służbowych.
Mile widziane:
  • wykształcenie i/lub doświadczenie z zakresu audytu lub kontroli wewnętrznej,
  • znajomość zagadnień zarządzania ryzykiem,
  • znajomość zagadnień kontroli kosztów w firmie budowlanej,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • samodzielność działania.