Connecting

Kierownik Robót Trakcyjnych

Job Title: Kierownik Robót Trakcyjnych
Contract Type: Permanent
Location: Szczecin, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-02-18
Reference: BH-99825
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 18, 2019 11:11

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta – spółki akcyjnej działającej w sektorze budownictwa infrastrukturalnego poszukujemy na projekty kolejowe osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad realizacją robót zgodnie z harmonogramem, wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną,
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad robotami realizowanymi przez podwykonawców,
  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
  • rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • uprawnienia bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • doświadczenie zawodowe przy robotach związanych z budową sieci trakcyjnej jako kierownik robót / budowy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Samochód służbowy i potrzebne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów, m.in.: opieka medyczna Lux Med, Multisport, ZFŚS,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród profesjonalistów.