Connecting

Kosztorysant ds. instalacji sanitarnych

Job Title: Kosztorysant ds. instalacji sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-02-18
Reference: BH-99827
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 18, 2019 11:19

NES Global Talent jest firma rekrutacyjna specjalizujaca sie w stanowiskach technicznych. 500 doswiadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branzach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomosci, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy obiektów kubaturowych- poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant branzy sanitarnej

Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji projektowej, wprowadzanie rozwiazan zamiennych/równowaznych,
  • Nawiazywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami,
  • Wysylanie zapytan ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie splywu ofert i ich analiza,
  • Sporzadzanie przedmiarów, kosztorysów oraz budzetów ofertowych,
  • Przygotowywanie dokumentów ofertowych dla Zamawiajacego.
Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyzsze kierunkowe,
  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomosc oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCad, Norma.
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFSS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych.