Connecting

Kierownik dzialu ofertowania

Job Title: Kierownik dzialu ofertowania
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-02-19
Reference: BH-99933-2
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: April 19, 2019 13:55

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest  profesjonalna firmą budowlana, która oferuje usługi z zakresu budownictwa lądowego, ogólnego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik działu ofertowania (branża ogólnobudowlana)
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Analizowanie dokumentacji przetargowej (wymagania formalne, techniczne).
  • Tworzenie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji technicznych i cenowych z podwykonawcami, aktywne nadzorowanie spływu ofert.
  • Przygotowywanie pytań do Zamawiającego.
  • Zarządzanie zespołem ofertowym w zakresie przygotowania wycen inwestycji.
  • Opracowywanie założeń budżetu ofertowego.
  • Przygotowywanie harmonogramu rzeczowo-finansowego.
  • Utrzymywanie kontaktu z inwestorem, podwykonawcami, projektantami.
  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Doświadczenie na  analogicznym stanowisku w ofertowaniu/wycenach.
  • Znajomość branży ogólnobudowlanej i wycen.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office,  Norma, MS Project i Auto CAD.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu.
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet benefitów.
  • Niezbędne narzędzia pracy.