Connecting

Inzynier ds. ofertowania (branza sanitarna)

Job title: Inzynier ds. ofertowania (branza sanitarna)
Contract Type: Permanent
Location: Poznań, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-102905
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 23 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy projektów w branży kubaturowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. ofertowania (branża sanitarna)
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • analiza dokumentacji przetargowej, technicznej, projektowej,
  • przygotowanie kosztorysów ofertowych dla instalacji sanitarnych, wycena robót instalacyjnych,
  • poszukiwanie podwykonawców, analiza cenowa ofert i negocjacje handlowe,
  • współpraca z działem realizacji inwestycji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w firmie wykonawczej/budowlanej,
  • znajomość programów Ms Office, Auto CAD, Norma Pro (mile widziane),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, nauka języków obcych, szkolenia techniczne i wiele innych),
  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska,
  • Szerokie możliwości rozwoju,
  • Pozytywną atmosferę pracy.