Connecting

Bauleiter//Zastepca Dyrektora ds. Realizacji Projektów

Job Title: Bauleiter//Zastepca Dyrektora ds. Realizacji Projektów
Contract Type: Permanent
Location: Berlin Kreuzberg, Germany
Industry:
Salary: $25000 per month
Start Date: 2019-02-26
Reference: BH-103038
Contact Name: Marcin Bentkowski
Contact Email: marcin.bentkowski@nesgt.com
Job Published: February 26, 2019 15:38

Dal neszego klienta, dużego Generalnego Wykonawcy obecnie poszukujemy:

Bauleiter//Z-ca Dyrektora ds. Realizacji Projektów

Obowiązki:
  • Prowadzenie kontraktów budowlanych (dwa, trzy kontrakty równolegle)
  • Zarządzanie działem produkcji, zakupów, realizacji oraz BHP
  • Udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów (ofertowanie; wycena; kosztorysowanie)
  • Odpowiedzialność za dział kontroli kosztów na budowie.
  • Odpoweidzialnośc za dział realizacji.
  • Współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami, udział w negocajcjach, planowaniu wydatków.
  • Odpowiedzialność za tworzenie budżetu oddziału.
  • Tworzenie strategii oddziału.
Wymagania:
  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w tym minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w Niemczech.
  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanego z zarządzaniem kontraktami budowlanymi oraz zespołami pracowników
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.
  • Znajomość niemieckiego prawa budowlanego,
  • Mile widziana znajomość warunków technicznych, norm i przepisów szczegółowych z zakresu realizacji kontraktów warsztatowych w Niemczech.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność oraz mobilność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników