Connecting

I&C Designer

Job title: I&C Designer
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Power ,
LNG ,
Subsea ,
Salary: PLN8000 - PLN15000 per month
Reference: BH-104000
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: +48 22 307 8864
Job Published: 6 days ago

Job Description

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Projektant Pracowni Automatycznej

Oferujemy:

  • indywidualny plan szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole inżynierów
  • możliwość zdobywania doświadczenia w przemyśle
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjny system bonusów i nagród
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • samodzielne wykonywanie projektów technicznych w branży automatycznej
  • udział w opracowywaniu projektów budowlanych
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych w zakresie automatyki
  • przygotowywanie ofert technicznych w branży automatycznej
  • nadzór autorski nad wykonanymi systemami sterowania
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta systemów automatyki
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek automatyka)
  • uprawnienia budowlane do wykonywania projektów branży elektrycznej będą dodatkowym atutem
  • biegła obsługa pakietu biurowego MS Office oraz programu AutoCAD (znajomość oprogramowania zawodowego typu Aveva Instrumentation lub InTools będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole i budowania dobrej atmosfery
  • dobre umiejętności komunikacyjne