Connecting

Inzynier procesow farmaceutycznych

Job Title: Inzynier procesow farmaceutycznych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Start Date: 2019-03-27
Reference: BH-105142
Contact Name: Mateusz Buczak
Contact Email: Mateusz.buczak@nesgt.com
Job Published: March 27, 2019 15:38

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach średniego i wyższego szczebla managerskiego. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera klientów w 28 krajach z 45 biur. NES rekrutuje w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Obecnie NES Global Talent prowadzi rekrutację dla firmy inżynieryjnej świadczącej usługi w zakresie projektowania, budowy oraz rozruchu kompletnych linii technologicznych dla zakładów spożywczych, farmaceutycznych, biofarmaceutycznych, kosmetycznych etc.

Inżynier procesów farmaceutycznych i biofarmaceutycznych

Miejsce pracy: Gdańsk
Departament: Procesowy/technologiczny
Raportuje do: Managera działu procesowego
Współpracuje z: Inżynierami innych branż
Wyjazdy służbowe: Krótkie 1-2 dniowe, natomiast częste
Projekty: Budowy lub modernizacje linii technologicznych zlokalizowanych w Polsce (50%) oraz na Świecie (50%).

Zadania na oferowanym stanowisku:
  • Obliczenia technologiczne:
    • Program produkcji i grupowanie produktów
    • Optymalizacja wielkości serii i wydajność urządzeń
    • Współczynniki wykorzystania urządzeń oraz czasy procesów
    • Wymagana ilość urządzeń
  • Obliczenia logistyczne:
    • Pojemność i technologia magazynów
    • Skala przepływu materiałów
    • Wielkość buforów materiałowych
  • Inne analizy procesowe:
    • Ocena narażenia i wymaganej hermetyzacji procesów
    • Określenie ilości i postępowania z odpadami
    • Struktura i obliczenie ilości personelu
  • Opracowywanie blokowych diagramów przepływowych dla wszystkich technologii obecnych w projekcie.
  • Opracowywanie wykazu urządzeń technologicznych:
    • Lista urządzeń z ich typem i wydajnością
    • Określenie zużycia mediów i energii
    • Oszacowanie cen budżetowych
  • Opracowywanie układu pomieszczeń procesowych, obejmującego:
    • Aranżację urządzeń technologicznych
    • Strefy czystości i kaskady ciśnień
    • Przepływy materiałów, personelu i odpadów
  • Definiowanie założeń projektowych wynikających z wymagań technologicznych dla
    • Parametrów i punktów odbioru mediów technologicznych
    • Stref zagrożonych i bezpieczeństwa procesów
    • Automatyzacji procesów technologicznych
    • Informatycznych systemów zarządzania (MES, WMS, LIMS)
  • Przygotowywanie opisów funkcjonalnych projektowanych zakładów.
  • Opracowywanie specyfikacji wymagań użytkownika dla urządzeń technologicznych.
  • Inne prace powierzone przez przełożonego.

Wymagania wobec kandydata:
  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Chemiczna i Procesowa / Biotechnologia / Farmacja przemysłowa lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Dobra organizacja czasu i pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pozyskiwania wiedzy i rozwoju osobistego

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę na arenie międzynarodowej oraz udział w projektach zlokalizowanych na całym świecie
  • Współprace z doświadczoną kadrą inżynierów i rozwój zawodowy w przyjaznym środowisku pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: multisport, bogaty pakiet medyczny, lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy, budżet szkoleniowy dla każdego pracownika