Connecting

Leasing Manager

Job Title: Leasing Manager
Contract Type: Permanent
Location: Kraków, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-03-29
Reference: BH-105314
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: May 08, 2019 12:54

Dla naszego Klienta – dewelopera obiektów komercyjnych oraz mieszkaniowych, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LEASING MANAGER

Zakres zadań:
  • Tworzenie strategii wynajmu, koordynowanie pracy specjalistów/agentów ds. najmu w zakresie poszukiwania najemców na nowopowstałe powierzchnie,
  • Całościowa obsługa transkacji wynajmu nieruchomości,
  • Koordynowanie procesu przygotowywania ofert najmu, tworzenia prezentacji dla klientów,
  • Prowadzenie negocjacji warunków i finalizacja transakcji,
  • Kompleksowa obsługa klientów/mieszkańców przy wynajmie, utrzymywanie odpowiednich relacji z najemcami,
  • Obsługa administracyjna umów, współpraca z innymi działami firmy,
  • Uczestnictwo w działaniach marketingowych prowadzonych przez spółkę w celu pozyskania nowych najmeców,
  • Wdrażanie rocznego planu marketingowego wspólnie z zarządcą nieruchomości,
  • Sporządzanie raportów dotyczących wyników i prognoz wynajmu,
  • Monitorowanie rynku nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych.

Wymagania:
  • Ukończone studia kierunkowe będą dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w branży wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości,
  • Wiedza z zakresu nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych, zagdanień prawnych związanych z nieruchomościami,
  • Bardzo dobrej znajomości jez. Angielskiego,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • Miłego usposobienia, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych,
  • Doświadczenia i umiejętności obsługi klienta,
  • Praktycznej znajomości zagadnień gospodarki nieruchomościami
  • Dyspozycyjności , umiejętności zarządzania czasem,
  • Samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów.

Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w sektorze nieruchomościowym.
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.