Connecting

Kierownik Robót Elektrycznych - podstacje trakcyjne

Job title: Kierownik Robót Elektrycznych - podstacje trakcyjne
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: PLN10000 - PLN12000 per month
Reference: BH-107021
Contact Name: Jan Iskrzycki
Phone Number: +48 22 307 72 28
Job Published: 20 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta, firmy projektowo-wykonawczej realizującej zadania w obszarze elektroenergetyki i sterowania ruchem kolejowym prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Kierownik Robót Elektroenergetycznych - podstacje trakcyjne

Zakres obowiązków:
  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektroenergetycznych
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • przygotowanie i realizacja zakupów na budowę
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • rozliczenie prac podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji roszczeniowej
  • udział w uruchomieniu podstacji

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja elektroenergetyka),
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektroenergetycznej - mile widziane, acz nie wymagane
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na stanowisku Kierownika Robót lub majstra lub pokrewne,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji,
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania,
  • pracę z doświadczonym zespołem.
  • możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych