Connecting

Dyrektor Oddzialu / Dyrektor Projektów

Job Title: Dyrektor Oddzialu / Dyrektor Projektów
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-05-05
Reference: BH-107680
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: June 12, 2019 13:53

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy obiektów kubaturowych, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału / Dyrektor Projektów

Zakres zadań:
  • Planowanie strategii rozwoju oddziału.
  • Nawiązywanie kontaktów biznesowych mających na celu pozykiwanie nowych kontraktów.
  • Nadzorowanie procesów realizowanych budów – budownictwo ogólne.
  • Nadzorowanie realizacji projektów inwestycyjnych zgodnie z wymaganiami umów, dokumentacją.
  • Kontrolowanie harmonogramu projektów.
  • Współudział w zakresie przygotowywania ofert dla inwestorów.
  • Ścisła współpraca z kierownikami budów/kontraktów w zakresie przygotowania inwestycji do realizacji.
  • Udział w procesie kontraktowania i wyboru wykonawców.
  • Planowanie i realizacja budżetu projektów.
  • Zarządzanie procesami współpracy z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień w ramach projektów.
  • Podejmowanie działań zmierzającyh do optymalizacji procesów.
  • Reprezentowanie spółki na spotkaniach biznesowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w prowadzeniu projektów inwestycyjnych.
  • Wymagane doświadczenie przy realizacji inwestycji kubaturowych.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu, samodzielności.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa ogólnego.
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.