Connecting

Glowny Specjalista ds Zapewnienia Jakosci

Job Title: Glowny Specjalista ds Zapewnienia Jakosci
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN144000 per annum
Start Date: 2019-05-14
Reference: BH-108331
Contact Name: Jan Iskrzycki
Contact Email: jan.iskrzycki@nesgt.com
Job Published: May 15, 2019 14:29

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, znaczącego inwestora w branży energetyki realizującego zadania o rocznym budżecie na inwestycje na poziomie 1 mld pln prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Główny Specjalista ds. zapewnienia jakości

 Zakres obowiązków:
  • Budowa systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania i budowy infrastruktury
  • Wdrażanie systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania i budowy
  • Utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania i budowy
  • Opracowywanie dokumentacji oraz materiałów związanych z Systemem Zarządzania Jakością;
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych, podejmowanie i nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe – mile widziane kierunki związane z elektryką, energetyką, mechaniką, zarządzaniem jakością, zarządzaniem projektami;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy przy systemie zarządzania jakością w branży elektroenergetycznej, budowlanej, produkcyjnej lub pokrewnej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, w tym znajomość słownictwa technicznego
  • Znajomość normy ISO 9001;
  • Znajomość systemów zapewnienia i kontroli jakości;
Mile widziane: kończone studia podyplomowe z zarządzania jakośc , certyfikat zarządzania projektami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji,
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania,
  • pracę z doświadczonym zespołem.
  • możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych