Connecting

Elektromonter

Job Title: Elektromonter
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-05-19
Reference: BH-108549
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: May 20, 2019 11:16

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w projektowaniu i budowie nowoczesnych układów sterowania ruchem kolejowym oraz sieci i układów elektroenergetycznych poszukujemy osoby do pracy w Łodzi i województwie łódzkim na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódż

Zakres obowiązków:
  • Montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Montaż urządzeń automatyki kolejowej
  • Montaż instalacji elektrycznych
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, kierunek: automatyka, elektrotechnika, elektronika
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP E do 1kV
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość zrobienia kursu automatyka kolejowego i upoważnienia do pracy przy urządzeniach sterowania ruchem kolejowym.