Connecting

Kosztorysant Budowlany

Job Title: Kosztorysant Budowlany
Contract Type: Permanent
Location: Trzebinia, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-05-21
Reference: BH-108720
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: May 22, 2019 12:53

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży budowlanej (roboty drogowo mostowe, prace ziemne, inżynieria środowiska) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant

Opis stanowiska:
  • Wycena prac budowlanych na podstawie dokumentacji technicznej, przygotowywanie zapytań ofertowych.
  • Praca w programie do kosztorysowania Norma Pro.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami.
  • Współpraca z Zamawiającym, projektantami.
  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.
  Wymagania stanowiskowe:
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Doświadczenie w rozliczaniu i kosztorysowaniu robót budowlanych.
  • Dobra znajomość pakietów oprogramowania: Microsoft Office, Norma Pro.
  • Dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność kooperacji w ramach zespołu.
  • Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.