Connecting

Specjalista ds. RAMS

Job title: Specjalista ds. RAMS
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-109413
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: +48 50 604 33 31
Job Published: 23 days ago

Dla naszego klienta - lidera w zakresie automatyki kolejowej - poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Technicznego (RAMS)
w lokalizacji: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działań RAMS w projektach kolejowych,
  • Kompletacja dokumentacji bezpieczeństwa (RAMS) dla projektu,
  • Sporządzanie akceptacji i dowodu bezpieczeństwa,
  • Zarządzanie rejestrem zagrożeń,
  • Koordynowanie oraz dokumentacja analiz bezpieczeństwa wraz z Projektantem,
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie sterowania ruchem kolejowym lub inne (wymagana dobra znajomość aspektów RAMS - niezawodność i bezpieczeństwo),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub ostatnie lata studiów,
  • Mile widziane uprawnienia projektowe, certyfikaty szkoleń z norm CENELEC,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.