Connecting

Project Manager

Job Title: Project Manager
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-06-25
Reference: BH-110835
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: June 26, 2019 12:02

Dla naszego klienta – firmy projektowo-inżynieryjnej poszukujemy doświadczonej, otwartej na wyzwania osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu

Opis stanowiska:
  • Nadzór i koordynacja nad projektami budowlanymi dla kluczowych klientów w sektorze farmaceutycznym, spożywczym, energetycznym, elektronicznym (pomieszczenia typu „Clean Room”).
  • Zarządzanie procesem przygotowania oferty, projektowania i sporządzenia dokumentacji, procesem realizacji zamówienia oraz realizacją prac.
  • Udział w tworzeniu budżetów oraz planów i harmonogramów realizacji inwestycji, planowanie zasobów na projektach.
  • Zarządzanie podległym zespołem osób (obszar ofertowania, projektowania, realizacji).
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu i w zgodności z umowami z klientem.
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych projektów do realizacji.
  • Prowadzenie negocjacji z klientami, podwykonawcami, dostawcami.
  • Raportowanie z bieżących działań do Kierownika Biura Regionalnego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, instalacje sanitarne, elektryka, mechanika lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w zakresie projektowania, zarządzania projektami, zamówień.
  • Znajomość rynku budownictwa przemysłowego, przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych.
  • Umiejętność zarządzania realizacją od fazy koncepcji po rozliczenie inwestycji.
  • Umiejętność zarządzania budżetami, zespołem osób.
  • Koncentracja na realizacji celów biznesowych.
  • Gotowość do pracy w terenie.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.
Oferta:
  • Stałą pracę w dużej firmie projektowo-inżynieryjskiej.
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny.