Connecting

Kierownik Robót/Budowy - Sterowanie Ruchem Kolejowym

Job Title: Kierownik Robót/Budowy - Sterowanie Ruchem Kolejowym
Contract Type: Permanent
Location: Wielkopolskie, Poland
Industry:
Salary: PLN25000 per month
Start Date: 2019-07-04
Reference: BH-111432
Contact Name: Marcin Bentkowski
Contact Email: marcin.bentkowski@nesgt.com
Job Published: July 05, 2019 11:05

Dla naszego klienta, dużego Generalnego Wyknawcy, w związku z wygraniem kontraktu za ponad 200 MLN PLN w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót/Budowy – Sterowanie Ruchem Kolejowym
(19.000 – 25.000 PLN)

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót SRK
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane – SRK, Automatyka Kolejowa, Elektroenergetyka
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności SRK
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • mieszkanie; samochód; dodatki; pensja zasadznicza (19.000 – 25.000 PLN); bonus
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem