Connecting

Inżynier budowy elektryk

Job Title: Inżynier budowy elektryk
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN8000 per month
Start Date: 2019-07-10
Reference: BH-111635
Contact Name: Weronika. Lapinska
Contact Email: Weronika.Lapinska@nesgt.com
Job Published: August 09, 2019 14:02

NES dla Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w budownictwie elektroenergetycznym zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier budowy - elektryk

Miejsce pracy: delegacje na terenie całego kraju

Zakres obowiązków:
  • Udział przy koordynowaniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN,
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych przez budów,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Koordynowanie prac ekip montażowych,
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy,
  • Monitorowanie postępu prac,
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektryk/elektrotechnika,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju (warunek konieczny),
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejetność pracy w zespole,
  • Samodzielność, komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).
Oferujemy:
  • Wysoką stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy).