Connecting

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Job Title: Inspektor Nadzoru Inwestorskiego
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-07-11
Reference: BH-111871
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: July 12, 2019 15:34

Dla naszego Klienta – firmy z sektora nieruchomości komercyjnych w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Zakres zadań:
  • Nadzorowanie prac inwestycyjnych i remontowych.
  • Kontrolowanie harmonogramu projektu, sporządzanie kosztorysów.
  • Monitorowanie postępu robót pod względem jakościowym, ilościowym, finansowym.
  • Ocena jakości i zakresu wykonanych prac pod kątem zgodności z dokumentacją.
  • Uczestnictwo w odbiorach robót, odbiorze końcowym.
  • Udział w naradach koordynacyjnych na budowie.
  • Kontakt z urzędami w zakresie pozyskiwania niezbędnych decyzji, uzgodnień.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zakresie budowy budynków komercyjnych.
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Wiedza techniczna z zakresu budownictwa.
  • Znajomość prawa budowlanego, norm, ustaw, warunków technicznych, przepisów BHP.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP.
  • Znajomość AutoCAD, Norma, MS Office.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie po stronie Inwestora (projekty kubaturowe komercyjne).
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.