Connecting

Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji

Job Title: Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji
Contract Type: Permanent
Location: Gdynia, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2019-07-12
Reference: BH-111900
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: July 13, 2019 10:03

Dla naszego Klienta, innowacyjnej i nastawionej na rozwój organizacji techniczno-produkcyjnej, poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działalnością firmy w zakresie korzystania z urządzeń, maszyn i innych zasobów rzeczowych
  • inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych technologii mających na celu udoskonalenie procesu produkcji
  • tworzenie i realizacja strategii w obszarze technicznym
  • zarządzanie infrastrukturą
  • rozwój i realizacja krótko- i długoterminowych planów inwestycyjnych firmy
Oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie związane z zarządzaniem obszarem technicznym oraz inwestycjami, w firmie produkcyjnej zatrudniającej ponad 400 osób
  • wykształcenie wyższe techniczne; mile widziane MBA
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, negocjacji, współpracy, pracy w grupie, komunikacji
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, przygotowywaniu i realizacji inwestycji nisko, średnio i wysokobudżetowych
  • doświadczenie w zarządzaniu budżetami inwestycyjnymi
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity zależne od posiadanych kompetencji
  • premię uzależnioną od efektów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i wpływu na strategię firmy